Kontakt

 

 

TEATR ŁAŹNIA NOWA

Miejska Instytucja Kultury
Sekretariat: tel. 12 425 03 20, fax. 12 425 03 21
Kasa biletowa: tel. 12 680 23 41

adres: os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356900883

Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)

KASA BILETOWA

wtorek: 8:30-15:30
środa: 12.00-19.00
czwartek: 12.00-19.00
piątek: 12.00-19.00
oraz na 3 godz. przed spektaklem

tel. 12 680 23 41, mail: bilety@laznianowa.pl


Dyrekcja
Ewa Wolniewicz - Dyrektor
Bartosz Szydłowski - Zastępca Dyrektora ds. artystycznych 
Małgorzata Szydłowska - Zastępca Dyrektora
 
Kierownik ds. Administracyjnych
Kazimierz Kluska
kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064
 
Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru
Agnieszka Podziewska
apodziewska@laznianowa.pl, tel. 12 425 03 20

Sekretariat
Katarzyna Kowalska
tel. 12 425 03 20, mail: biuro@laznianowa.pl

Biuro Obsługi Widza
tel. 12 680 23 41, mail: bilety@laznianowa.pl
 
Paulina Kotwis

Koordynacja Pracy Artystycznej
Dariusz Meclik
mail: koordynacja@laznianowa.pl, 797 561 652
tel. 12 680 64 02

Księgowość
Zofia Hallo - główna księgowa
Aleksandra Kaprak
tel. 12 680 23 42 

Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów
tel.12 680 23 40
 
Magdalena Gościniak - Główny Specjalista ds. Komunikacji z Widzem
 
Paulina Kaucz, mail: pkaucz@laznianowa.pl
 
Martyna Paliś, mpalis@laznianowa.pl
 
Anna Pasternak, apasternak@laznianowa.pl

Archiwum / Digitalizacja
Kamil Bogusz, mail: kbogusz@laznianowa.pl
Katarzyna Kowalska, mail: kkowalska@laznianowa.pl

Produkcja
Aneta Skrzyszowska, mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02
Jolanta Potocka 

Technika
Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, mail: smatysiak@laznianowa.pl
Piotr Żebrowski
Rafał Szumny
Piotr Tyszczyk
Andrzej Lawdański
Kazimierz Kofin
Kazimierz Wiliński
tel. 12 680 64 02

Inspektor Ochrony Danych

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków

 

Bilety tel.: 12 680 23 41

bilety@laznianowa.pl

 

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20

biuro@laznianowa.pl      

 

BIP