Zamów Newsletter

Wysłano
X

Kontakt

 

 

TEATR ŁAŹNIA NOWA
Instytucja Kultury Miasta Krakowa
Os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356-900-883

Biuro Obsługi Widza: tel. 504 416 796
Sekretariat: tel. 12 425 03 20
 
Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)

Podczas Bulwar[t]u Sztuki 2022, pomiędzy 1 lipca a 4 września, Biuro Obsługi Widza oraz kasa biletowa w budynkach Teatru Łaźnia Nowa i Domu Utopii czynna jest na godzinę przed każdym wydarzeniem.

Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego:
tel. 504-416-796
e-mail: bilety@laznianowa.pl


Dyrekcja
Ewa Wolniewicz - Dyrektor
Bartosz Szydłowski - Dyrektor ds. artystycznych 
Małgorzata Szydłowska - Dyrektor ds. Domu Utopii

Sekretariat
Barbara Będkowska
tel. 12 680 64 00

Biuro Obsługi Widza
tel. 504 416 796

Kierownik ds. Administracyjnych
Kazimierz Kluska - Kierownik ds. Administracyjnych
mail: kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064

Dział Kancelaryjno-Prawny
Agnieszka Podziewska - Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru
mail: apodziewska@laznianowa.pl
Katarzyna Kowalska-Bąk - Specjalista ds. Organizacyjnych
mail: kkowalska@laznianowa.pl

Koordynacja Pracy Artystycznej
Małgorzata Rapacz
tel. 12 680 64 02, kom. 797 561 652

Dział finansowo-księgowy
tel. 12 680 23 42
Zofia Hallo - Główna księgowa
Agnieszka Wilczyńska - Specjalista ds. kadr i płac

Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów
tel.12 680 23 40
Łukasz Kolender
Anna Pasternak (URLOP)

Archiwum / Digitalizacja
Katarzyna Kowalska
mail: kkowalska@laznianowa.pl
Ewa Dusik-Krupa

Produkcja i eksploatacja
Aneta Skrzyszowska
mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02
Jolanta Potocka
mail: jpotocka@laznianowa.pl
Bogumiła Kryśko

Inspicjenci
Marcin Stalmach
Monika Weis
Katarzyna Białooka
Jurgita Zaikauskas

Technika
Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, 
mail: smatysiak@laznianowa.pl
 
Bolesław Gałkowski
Kazimierz Kofin
Antoni Kulka-Sobkowicz
Sebastian Piórecki
Wacław Telega

Kazimierz Wiliński

tel. 12 680 64 02

Inspektor Ochrony Danych

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP