Zamów Newsletter

Wysłano
X

Kontakt

 

 

TEATR ŁAŹNIA NOWA
Instytucja Kultury Miasta Krakowa
Os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356-900-883

Biuro Obsługi Widza: tel. 504 416 796
Sekretariat: tel. 12 425 03 20
 
Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)

Kasa biletowa w budynku teatru czynna jest na dwie godziny przed wydarzeniami.

Biuro Obsługi Widza pracuje w następujących godzinach:

Wtorek: 8:30-14:30

Środa: 12:00-18:00

Czwartek: 12:00-18:00

Piątek: 12:00-18:00

Zapraszamy do kontaktu mailowego (bilety@laznianowa.pl) oraz telefonicznego (504 416 796).


Dyrekcja
Ewa Wolniewicz - Dyrektor
Bartosz Szydłowski - Zastępca Dyrektora ds. artystycznych 
Małgorzata Szydłowska - Zastępca Dyrektora

Sekretariat
Barbara Będkowska
tel. 12 680 64 00

Biuro Obsługi Widza
Sylwia Więcek, Łukasz Kolender
tel. 504 416 796

Kierownik ds. Administracyjnych
Kazimierz Kluska - Kierownik ds. Administracyjnych
mail: kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064

Dział Kancelaryjno-Prawny
Agnieszka Podziewska - Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru
mail: apodziewska@laznianowa.pl
Katarzyna Kowalska - Specjalista ds. Organizacyjnych
mail: kkowalska@laznianowa.pl

Koordynacja Pracy Artystycznej
Małgorzata Rapacz
tel. 12 680 64 02, kom. 797 561 652

Dział finansowo-księgowy
tel. 12 680 23 42
Zofia Hallo - Główna księgowa
Marta Komorowska - Specjalista ds. kadrowo-płacowych i księgowości

Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów
tel.12 680 23 40
 
Martyna Paliś
Łukasz Kolender
Sylwia Więcek
Natalia Brajner
Anna Pasternak (URLOP)
mail: apasternak@laznianowa.pl

Archiwum / Digitalizacja
Katarzyna Kowalska
mail: kkowalska@laznianowa.pl
Ewa Dusik-Krupa

Produkcja i eksploatacja
Aneta Skrzyszowska
mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02
Jolanta Potocka
mail: jpotocka@laznianowa.pl
Bogumiła Kryśko

Inspicjenci
Marcin Stalmach
Monika Weis

Technika
Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, 
mail: smatysiak@laznianowa.pl
 
Bartosz Buczak
Jacek Kosiba
Jakub Katarzyński
Wacław Telega
Bolesław Gałkowski
Kazimierz Kofin
Kazimierz Wiliński
Grzegorz Kaliszuk
 
tel. 12 680 64 02

Inspektor Ochrony Danych

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP