Zamów Newsletter

Wysłano
X

Kontakt

 

 

TEATR ŁAŹNIA NOWA

Miejska Instytucja Kultury
Sekretariat: tel. 12 425 03 20, fax. 12 425 03 21
Kasa biletowa: tel. 12 680 23 41

adres: os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356900883

Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)

KASA BILETOWA czynna:

wtorek: 8:30–15:30
środa: 12:00–19:00
czwartek: 12:00–19:00
piątek: 12:00–19:00

oraz dwie godziny przed spektaklem


Dyrekcja
 
Ewa Wolniewicz - Dyrektor
Bartosz Szydłowski - Zastępca Dyrektora ds. artystycznych 
Małgorzata Szydłowska - Zastępca Dyrektora
 
Kazimierz Kluska - Kierownik ds. Administracyjnych
mail: kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064

Dział Kancelaryjno-Prawny
 
Agnieszka Podziewska - Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru,
mail: apodziewska@laznianowa.pl
Katarzyna Kowalska - Specjalista ds. Organizacyjnych,
mail: kkowalska@laznianowa.pl 

Sekretariat

Barbara Będkowska
tel. 12 425 03 20,
mail: biuro@laznianowa.pl

Biuro Obsługi Widza
 
tel. 12 680 23 41, mail: bilety@laznianowa.plw godzinach pracy kasy

Koordynacja Pracy Artystycznej

Dariusz Meclik
tel. 12 680 64 02, kom. 797 561 652

Dział finansowo-księgowy
tel. 12 680 23 42
 
Zofia Hallo - Główna księgowa
Aleksandra Kaprak - Specjalista ds. księgowości
Marta Komorowska - Specjalista ds. kadrowo-płacowych i księgowości
 

Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów
tel.12 680 23 40
 
Małgorzata Lech, 
mail: mlech@laznianowa.pl
Paulina Kaucz,
mail: pkaucz@laznianowa.pl
Martyna Paliś,
mail:mpalis@laznianowa.pl
Anna Pasternak,
mail: apasternak@laznianowa.pl
 

Archiwum / Digitalizacja
 
Kamil Bogusz,
mail: kbogusz@laznianowa.pl

Produkcja i eksploatacja
 
Aneta Skrzyszowska, 
mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02
 
Jolanta Potocka
mail: jpotocka@laznianowa.pl

Bogumiła Kryśko


Technika
 
Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, 
mail: smatysiak@laznianowa.pl
 
Piotr Żebrowski
Jacek Kosiba
Bartosz Buczak
Wacław Telega
Kazimierz Kofin
Kazimierz Wiliński
Dawid Haras
Grzegorz Gajewski
 
tel. 12 680 64 02

Inspektor Ochrony Danych

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków

 

Bilety tel.: 12 680 23 41

bilety@laznianowa.pl

 

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20

biuro@laznianowa.pl      

 

BIP