Kontakt

 

 

TEATR ŁAŹNIA NOWA

Miejska Instytucja Kultury
Sekretariat: tel. 12 425 03 20, fax. 12 425 03 21
Kasa biletowa: tel. 12 680 23 41

adres: os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356900883

Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)

KASA BILETOWA

w okresie wakacyjnym kasa biletowa czynna:

poniedziałek: 10.00 - 12.00

oraz

czwartek: 10.00 - 12.00


Dyrekcja
 
Ewa Wolniewicz - Dyrektor
Bartosz Szydłowski - Zastępca Dyrektora ds. artystycznych 
Małgorzata Szydłowska - Zastępca Dyrektora
 
Kazimierz Kluska - Kierownik ds. Administracyjnych
mail: kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064

Dział Kancelaryjno-Prawny
 
Agnieszka Podziewska - Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru,
mail: apodziewska@laznianowa.pl
Katarzyna Kowalska - Specjalista ds. Organizacyjnych,
mail: kkowalska@laznianowa.pl 

Sekretariat

Barbara Będkowska
tel. 12 425 03 20,
mail: biuro@laznianowa.pl

Biuro Obsługi Widza
tel. 12 680 23 41, mail: bilety@laznianowa.pl

tymczasowo:

Aleksandra A. Kaprak
mail: akaprak@laznianowa.pl


Koordynacja Pracy Artystycznej

Dariusz Meclik
tel. 12 680 64 02, kom. 797 561 652

Dział finansowo-księgowy
tel. 12 680 23 42
 
Zofia Hallo - Główna księgowa
Izabela Cyganik - Specjalista ds. księgowości
Aleksandra Kaprak - Specjalista ds. księgowości
Marta Komorowska - Specjalista ds. kadrowo-płacowych i księgowości
 

Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów
tel.12 680 23 40
 
Magdalena Gościniak - Główny Specjalista ds. Komunikacji z Widzem,
mail: mgosciniak@laznianowa.pl
Paulina Kaucz,
mail: pkaucz@laznianowa.pl
Martyna Paliś,
mail:mpalis@laznianowa.pl
Anna Pasternak,
mail: apasternak@laznianowa.pl
Małgorzata Lech, 
mail: mlech@laznianowa.pl

Archiwum / Digitalizacja
 
Kamil Bogusz,
mail: kbogusz@laznianowa.pl

Produkcja
Aneta Skrzyszowska, 
mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02

Jolanta Potocka - rekwizytorka
Bogumiła Kryśko - garderobiana


Technika
 
Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, 
mail: smatysiak@laznianowa.pl
 
Piotr Żebrowski
Jacek Kosiba
Piotr Tyszczyk
Kazimierz Kofin
Kazimierz Wiliński
tel. 12 680 64 02

Inspektor Ochrony Danych

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków

 

Bilety tel.: 12 680 23 41

bilety@laznianowa.pl

 

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20

biuro@laznianowa.pl      

 

BIP