Zamów Newsletter

Wysłano
X

Fotografia mobilna zyskuje w błyskawicznym tempie na popularności w ostatnich latach. Największe światowe konkursu fotograficzne dopuszczają zdjęcia zrobione urządzeniem mobilnych, a nawet stworzyły osobne kategorie dla takich działań. Łaźnia Nowa podąża za tym trendem!

Zapraszamy na warsztaty poszerzające umiejętności artystycznego uchwycenia życia tym, co akurat masz pod ręką. Czy to komórka, czy tablet, czy smartfon, dzięki odpowiedniemu spojrzeniu, kadrowaniu i obróbce, Twoje zdjęcie może być prawdziwym dziełem sztuki! Każde warsztaty rozpocznie krótka prezentacja przedstawiająca zdjęcia i sylwetki najsłynniejszych fotografików, którzy w latach 1949-1989 dokumentowali Nową Hutę. Następnie wybierzemy się z prowadzącym warsztaty fotografem Jerzym Karnasiewiczem AFIAP, na spacery po osiedlach NH – za każdym razem będziemy przemierzać różne osiedla w ramach sektorów A, B, C, D, by złapać w kadrze to, co w nich najbardziej atrakcyjne. Przy okazji będziecie mieli okazję zaznajomić się z warsztatem fotografii mobilnej – jej tworzenia, edycji, przechowywania i formatowania. Najlepsze zdjęcia wykonane w trakcie warsztatów zawisną w naszej wirtualnej galerii!

Prezentacja rozpoczynająca warsztaty jest otwarta dla publiczności. Na warsztaty – spacery po Nowej Hucie z fotografią mobilną prosimy zgłaszać się mailowo na adres: bulwarowa@laznianowa.pl (w tytule prosimy wpisać: warsztaty fotograficzne).

Odbędą się cztery cykle warsztatów: 14.06, 12.07, 26.07 oraz 16.08.

W zgłoszeniu prosimy podać termin uczestnictwa w warsztatach.

 

----

UWAGA! Nie tylko dla uczestników warsztatów mamy specjalny KONKURS!

Wejdźcie w rolę reportera i pokażcie nam swoje spojrzenie na Bulwar[t]! Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcia dokumentujące wydarzenia w ramach wakacyjnego Nowego Bulwar[t]u Sztuki. Każdego tygodnia wybierzemy najlepsze zdjęcia, które zostaną opublikowane na naszej stronie www i w social media. Pod koniec sierpnia dodatkowo nagrodzimy autora, który będzie posiadał na koncie największą ilość wybranych podczas wakacji zdjęć. Ta osoba przez cały przyszły sezon będzie od nas otrzymywała podwójne zaproszenia na premiery i wydarzenia specjalne w Łaźni.

Co należy zrobić? Wybieracie jedno lub kilka wydarzeń w danym tygodniu i przesyłacie nam maksymalnie 7 zdjęć, które uważacie za najlepsze. Warunkiem jest wysłanie ich do godz. 9.00 w poniedziałek następujący po tygodniu, z którego pochodzą zdjęcia. Oceny zdjęć dokonamy wspólnie z Jerzym Karnasiewiczem AFIAP. Wyniki będziemy publikować ok. godz. 15.00

 

Konkurs staruje 14 czerwca, zatem pierwsze zwycięskie zdjęcia wyłonimy 20 czerwca.

 

Przesyłajcie swoje prace (fotografie poglądowe o wadze nie większej niż 1 MB + link do fotografii w wysokiej rozdzielczości) na adres konkursfoto@laznianowa.pl

REGULAMIN znajdziecie w "plikach do pobrania" na niniejszej stronie.

 

2016-05-24

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu foto

I Ty możesz zostać fotografem Nowej Huty! - warsztaty i KONKURS!

Data publikacji
24 maja 2016

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

I Ty możesz zostać fotografem Nowej Huty! - warsztaty i KONKURS!

Następna Poprzednia
Jedziemy na Wiener Festwochen!
Plenerowa "Misja" zainauguruje Nowy Bulwar[t] Sztuki!

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu foto