Tagi
#Architekci  (6) #Baśnie z 1001 bloku  (7) #Boska Komedia  (41) #casting  (5) #czytanie  (7) #dyskusja  (3) #dzieci  (43) #Emigranci  (15) #Eva Rysova  (11) #Fakir  (9) #festiwal  (104) #film  (5) #fotorelacja  (31) #Fuck  (7) #FUU  (4) #gala  (1) #Genius Loci  (8) #happening  (3) #instalacja  (4) #Jakub S.  (5) #jubileusz  (8) #Kalkstein  (8) #Kieślowski Unimited  (5) #Klątwa  (20) #Kombinator  (5) #koncert  (95) #Koncert życzeń  (21) #konferencja  (8) #konformista2029  (1) #konkurs  (8) #koprodukcja  (8) #Kowboj Parówka  (8) #Krwawe wesele  (7) #Magda Miklasz  (7) #Magda Szpecht  (7) #Marcin Liber  (8) #Mateusz Pakuła  (14) #Michał Borczuch  (11) #Misja  (22) #modernizacja  (23) #modernizacja grudzień  (2) #Modernizacja kwiecień  (2) #modernizacja listopad  (6) #Modernizacja luty  (4) #modernizacja październik  (1) #modernizacja sierpień  (3) #modernizacja styczeń  (5) #modernizacja wrzesień  (3) #monodram  (10) #Montownia  (24) #Mrożek  (8) #nagroda  (31) #Nieznośnie długie objęcia  (8) #Noc Teatrów  (7) #Nowy Bulwart Sztuki  (59) #Paradiso  (8) #Pelcia  (17) #performance  (6) #piknik  (4) #premiera  (36) #program  (29) #projekt  (54) #Przypadek  (16) #Quo vadis  (15) #Recenzje  (4) #repertuar  (17) #Skowyt  (5) #spektakl gościnny  (53) #Spektakle wyjazdowe  (8) #spotkanie  (28) #Strzępka  (19) #Szekspir  (1) #Szydłowska  (25) #Szydłowski  (44) #taniec  (1) #Teatr IMKA  (4) #Teatr Zgromadzenie  (5) #Tochowicz  (2) #Tomasz Schimscheiner  (4) #Trzej Muszkieterowie  (18) #warsztaty  (42) #Wejście Smoka  (12) #werdykt  (3) #wernisaż  (4) #Wielcy inni  (4) #Wieloryb  (14) #Witkacy  (2) #Wszystko o mojej matce  (21) #Wyspiański  (5) #wystawa  (9) #zwiedzanie  (6)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

 

 

16 czerwca 20:30 Herbaciarz

Herbaciarz - DJ, producent, turntablista, miłośnik płyt winylowych, perkusista amator, który zręcznie balansuje między takimi gatunkami muzycznymi jak disco, beats, boogie, funk i hip-hop.

 

23 czerwca 20:30 Superficial

W rytmach „ElektrycznegoSoulu” - jazzu, funku, latino i soulu pomieszanych z elektroniką zagra DJ Superficial, czyli 100% unikalnego brzmienia prosto z serca, a na parkiecie 100% uśmiechu od ucha do ucha.

Wianki na głowie i tańce wokół ognisk. Te zwyczaje w Noc Świętojańską miały zapewnić zdrowie i urodzaj. Załóżcie na głowy wianki i dołączcie do naszej imprezy.

https://soundcloud.com/superficial

 

30 czerwca 20:30 Plash

DJ, producent, kolekcjoner płyt oraz B-boy. Zagrał setki imprez, koncertów i breakowych walk. Regularnie bierze udział w różnych muzycznych projektach począwszy od współpracy ze znanymi Polskim jazzmanami - Jarosławem Śmietaną czy Wojciechem Karolakiem, a skończywszy na ostrych gitarowch brzmieniach zespołu WuHae. Obecnie gra w zespole FLUE. Jego sety to duża dawka funku, soulu, oryginalnych breaków, czy klasycznego rapu.

Zatrzęśmy porządnie naszym parkietem. Nie zapomnijcie założyć luźnych, wyjściowych dresów – musi być przecież i wygodnie i z klasą.

https://soundcloud.com/plashone

 

7 lipca 20:30 Shambalaya

Gra na congach i beat maszynach, członek kolektywu Break da Funk. Wychowany na afrykańskich rytmach używa bębnów, sampli i improwizacji tworząc prawdziwie nowatorską muzykę. Współpracuje z czołówką polskich DJ-ów, artystów przy różnych projektach, eventach, festiwalach i zawodach breakdance.

Zrelaksujcie się po tygodniu pełnym wrażeń wsłuchując się w rytm i pozytywną energię płynącą z muzyki. Nie ma podpierania ścian!

https://soundcloud.com/shambalaya

 

14 lipca 20:30 Sokół Orkestar

Sokół Orkestar to projekt będący odzwierciedleniem fascynacji muzyką etniczną. Zwłaszcza
tą wykonywaną przez instrumenty dęte blaszane i unikalny styl grania na tych instrumentach,
charakterystyczny dla    Bałkanów. Obok potężnej dawki bałkańskiej energii są tu również
melodie z terenów Polski. Niektóre tak stare, że prawdopodobnie pamiętają jeszcze czasy przedchrześcijańskie. Jest to więc próba uchwycenia ogólnosłowiańskiego temperamentu i sposobu odczuwania muzyki. Powrót do tego, co pierwotne i nieokiełznane. Nietypowe harmonie, pozorny nieład i charakterystyczna „dzikość serca" sprawiają, że tę muzykę, graną z pasją i niezwykle zmysłową, bardziej się czuje niż słyszy.

Ta potańcówka, będzie potężną dawką słowiańsko-bałkańskiej energii. Do szalonych tańców przygotujcie się ubierając tradycyjny ludowy strój krakowski lub jego elementy - białą koszulę, czerwone korale, czy wstążki.

https://www.youtube.com/channel/UCTVA_6jIRzG8M0Q4Cuc7JHg

 

 

21 lipca 20:30 Kfjatek

DJ, w którego kręgu muzycznych zainteresowań są gatunki takie jak hip - hop, funk, house i garage. Jest miłośnikiem turntablismu, więc podczas występów nie zapomina o skratchowaniu.

Kolejna okazja by zatańczyć z sąsiadką! Taneczne dźwięki będą niosły się po wodach Zalewu. Odwiedzajcie nas tłumnie ze smakołykami w piknikowych koszach.

https://soundcloud.com/kfjatek

 

28 lipca 20:30 Sr. Balanga

DJ rezydujący na Wyspach Kanaryjskich. Jego muzyka jest bardzo eklektyczna, pełna tropikalnych dźwięków, łącząca tradycyjne i nowoczesne brzmienia pochodzące z różnych stylów, takich jak FutureKumbia, Bałkany, Arabique, Bhangra, Boogaloo, Afrobeat, Nu-Electro Swing, Jamajka Ska, Reggae & Dub. Wszystko połączone z głębokim groovy-bassem.

Potańcówka dla tych, którym marzą się wakacje w tropikach. To tropiki przybędą do Was! Przed nami noc pełna egzotycznych rytmów, hawajskich koszul i drinków z palemką.

https://soundcloud.com/deejeybua

 

4 sierpnia 20:30 Ludwik Zamenhof

DJ, producent, muzyk, który miksuje tradycyjne utwory bałkańskie, cygańskie, polskie, muzykę z bliskiego wschodu i Indii z elektroniką. W jego twórczości można doszukać się takich gatunków jak dubstep, idm, break core, harsh noise czy tzw. glitch music. Zamenhof zajmuje się również produkcją bitów i robieniem remixów. Udziela się również w zespołach folkowych. Gra na mandolinie, jest wokalistą i banjolistą.

Kto choć raz był na naszej potańcówce, ten nie potrzebuje słów zachęty do kolejnego wspólnego tańca na łonie natury. Niech tym razem wasze stylizacje będą w kolorze otaczających nas łąk i drzew - zielone! Zjawiajcie się w towarzystwie rodziców, dziadków, dzieci i sąsiadów w każdym wieku.

https://soundcloud.com/ludwik-zamenhof

 

11 sierpnia 20:30 MLDVA

Trio producenckie i dj'skie zajmujące się muzyką psychofolkową, tureckimi i klezmerskimi brzmieniami. Członkowie zespołu - Tomasz Jurecki (baglama, bass) Grzegorz Dąbek (pady, sample), Szymon Piotrowski (perk) swoją muzyką składają hołd gigantkom i gigantom popularnej muzyki tureckiej takim jak Barış Manço, Selda Bağcan, Zafer Dilek, Neşe Karaböcek, Fikret Kızılok, Arif Sağ, Özdemir Erdoğan.

Ostatnia okazja do tańców na świeżym powietrzu tego lata! Dobrze ją wykorzystajcie i pokażcie jak w Nowej Hucie można się bawić. Zaproście koleżanki, sąsiadów, dzieci lub wnuki. Wyciągnijcie z szaf odświętne stroje - najlepsze sukienki i koszule. Obecność obowiązkowa!

https://soundcloud.com/mldva

2017-06-22

Bulwar(t) Sztuki: Potańcówki międzypokoleniowe

Data publikacji
22 czerwca 2017

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41 BIP

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41 BIP

Bulwar(t) Sztuki: Potańcówki międzypokoleniowe

Następna Poprzednia
Zapraszamy do spędzenia z nami całej nocy… popołudnia i wieczora!
Bulwar(t) Sztuki: Warsztaty dla dorosłych