Zamów Newsletter

Wysłano
X

Teatr Łaźnia Nowa i Klub Kombinator zaprosiły na niezwykły koncert "Ogród dźwięków"! 4 sierpnia na scenie w ogrodzie Teatru Łaźnia Nowa zaprezentowała się Ewa Reciak - piosenkarka i gitarzystka, kompozytorka niezwykle ciepłych utworów. Muzyka Ewy z wieloma wpływami jazzu, muzyki klasycznej i romantycznych ballad, to podróż do subtelnego świata emocji i uczuć.

Jak sama mówi, inspiracji do tworzenia jest niesamowicie dużo, od przypadkiem podpatrzonych gestów i spojrzeń zakochanych, przez zachwycanie się kolorami na sierpniowym niebie, aż po własne, bardzo osobiste i intymne emocje.

,,Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła znowu zagrać w Kombinatorze! Tym bardziej, że przywiozę kilka nowych utworów i nowo zaaranżowanych. Nie mogę się doczekać! Zapraszam wszystkich gorąco!” - opowiada z uśmiechem artystka.

Przed występem Ewy na scenie można było usłyszeć Kwater&Goliński Band, którzy zagrali utwory w soulowych aranżacjach, opartych o akustyczne granie.

WSTĘP WOLNY

Ewa Reciak jest młodą i pełną energii dziewczyną, która kocha śpiewać. Pasją Ewy zawsze była muzyka. Śpiewała w zespołach, kabarecie, czy chórach. Dopiero w 2008 roku zaczęła swoją solową karierę, po ukończeniu Laboratorium Głosu Olgi Szwajgier w Krakowie. W 2009 roku nagrała pierwszą płytę ,,Powiedz mi to” w Mile High Music Studio w Londynie. Od tamtej pory regularnie śpiewa na koncertach i festiwalach w Polsce i Wielkiej Brytanii, również z londyńskim zespołem The Greater Good. Obecnie uczy się śpiewu w Varsaw Music Studio pod okiem Magdaleny Navarrete.

2013-08-04

Ogród dźwięków - koncert

Data publikacji
04 sierpnia 2013

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Ogród dźwięków - koncert

Następna Poprzednia
CASTING DO NOWEGO PROJEKTU ŁAŹNI NOWEJ!
Krystyna Janda jako Danuta Wałęsowa w spektaklu "Danuta W."