Zamów Newsletter

Wysłano
X

W 2016 roku Nowy Bulwar(t)Sztuki pulsuje w rytmie 90/90. Zapraszamy na ponad dziewięćdziesiąt wyjątkowych wydarzeń w dziewięćdziesiąt dni wakacji!

Przez całe lato, codziennie od 5 czerwca do końca sierpnia, Teatr Łaźnia Nowa zaprasza nad Zalew Nowohucki, gdzie rozbiliśmy specjalny obóz – Nowy Bulwar(t) Sztuki. To przestrzeń działań artystycznych, kulturalnych, rozrywkowych i edukacyjnych – doskonała propozycja na spędzenie wakacji w mieście. I to nie tylko dla nowohucian, ale dla każdego, kto chciałby poczuć powiew letniej kultury, zażyć haustu niebanalnej sztuki, zrelaksować się w wyjątkowej przestrzeni, poznać nietuzinkowych ludzi i uczestniczyć w niecodziennych artystycznych działaniach.

Każdego dnia w ramach Nowego Bulwar(t)u Sztuki odbywają się darmowe wydarzenia: spektakle, spotkania z artystami, koncerty muzyki poważnej oraz etnicznej, pokazy filmowe, gry i zabawy plenerowe, warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tego lata przy ulicy Bulwarowej można spotkać zarówno artystów z Łaźni Nowej i największych teatrów z całej Polski, animatorów krakowskiej kultury, jak również… dawno niewidzianego sąsiada. Nowy Bulwar(t)uSztuki to bowiem miejsce otwarte na różne formy aktywności oraz na wszystkich ludzi żądnych dobrej zabawy i artystycznego rozwoju. Plenerowe przedstawienia teatralne i koncerty, towarzyskie spotkania i rozmowy w toku wspólnego działania, wariacje i inspiracje, które nakręcają i budzą emocje – to wszystko i wiele, wiele więcej czeka na Was na Nowym Bulwar(t)-cie Sztuki.

Wakacje nie muszą oznaczać domowego lenistwa – sprawdź nasz szczegółowy letni harmonogram działań i… do zobaczenia!

 

Pokaz spektakli:

"Klub Miłośników Filmu Misja" - 5 czerwca

"Kowboj Parówka" - 2 lipca

"Quo Vadis" - 9 lipca

"Goła Baba" - 13 sierpnia

będzie możliwy dzięki programowi Kultura Dostępna.

Kultura Dostępna to program Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który ma na celu niwelowanie różnic kompetencyjnych i finansowych w grupach szczególnie narażonych na wykluczenie. Polega on na dofinansowaniu działań artystycznych, tak, aby instytucje kultury były w stanie zaproponować widzom tańsze lub bezpłatne wejściówki na spektakle, wystawy i inne  eventy.

 

Wejście na wszystkie wydarzenia darmowe (na niektóre warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy)

 

 W "plikach do pobrania" w lewym dolnym rogu strony znajduje się cały harmonogram wydarzeń oraz katalog

 

 

2016-05-19

NOWY BULWAR[T] SZTUKI - PROGRAM

Data publikacji
19 maja 2016

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

NOWY BULWAR[T] SZTUKI - PROGRAM

Następna Poprzednia
Plenerowa "Misja" zainauguruje Nowy Bulwar[t] Sztuki!
Przesunięcie premiery "Architektów"