Zamów Newsletter

Wysłano
X

Dzień Otwarty

Nie możecie się doczekać naszych teatralnych spotkań podczas Małej Boskiej Komedii i Bulwar[t]u Sztuki? MY TEŻ! Spotkajmy się już teraz podczas DNIA OTWARTEGO w Teatrze Łaźnia Nowa!

Dzień Otwarty to Mała Boska Komedia w pigułce. W programie jeden z ciekawszych i nagradzanych, zeszłorocznych spektakli dla młodego widza: "Pod adresem marzeń" Teatru Kubuś w Kielcach, spotkanie z twórcami oraz warsztaty interpretacyjne.

Jeżeli masz 7-17 lat i chciałbyś zostać Jurorem festiwalu teatralnego albo jesteś rodzicem, dziadkiem, babcią, nauczycielem, przyjacielem młodych ludzi, którym chcesz podsunąć pomysł na przeżycie niezapomnianej, teatralnej przygody - właśnie teraz jest na to szansa!

Kochacie teatr, albo wręcz przeciwnie – nigdy nie widzieliście naprawdę ciekawego spektaklu dla młodego widza? Mała Boska Komedia jest dla Was! Macie niepowtarzalną okazję sprawdzić się w roli Jurorów podczas Dnia Otwartego Festiwalu!

POD ADRESEM MARZEŃ | TEATR "KUBUŚ" W KIELCACH

Nagrodzony na 25. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej i IV Festiwalu Małych Prapremier w Wałbrzychu rodzinny spektakl „Pod adresem marzeń” Teatru „Kubuś” w Kielcach to pełna ciepła i humoru opowieść inspirowana prawdziwą, niezwykle ciekawą historią budynku Teatru „Kubuś”. Spełniło się w nim niejedno marzenie. Poznamy bywalców tego miejsca: Janusza Kurtynę, co zasłaniał swoje nazwisko, dziewczynkę, która chciała pływać z rybami, czy światowej sławy śpiewaczkę operową. Bywali tu podróżnicy, komicy i wytrawni smakosze, bywał Czerwony Kapturek, Wilk, Gajowy i Babcia.
Pokazowi spektaklu towarzyszyć będą warsztaty interpretacyjne, podczas których zastanowimy się nad siłą marzeń i poszukamy istoty teatru.

Informacje organizacyjne

ZGŁOSZENIA DO JURY!

Więcej informacji o zapisach do tegorocznego Jury Małej Boskiej Komedii ujawnimy już 15.02! Jeżeli chcecie dostać informacje i nie możecie być z nami podczas Dnia Otwartego to prosimy o kontakt: mala@boskakomedia.pl.

REZERWACJA MIEJSC NA DZIEŃ OTWARTY!

Udział w Dniu Otwartym (spektakl+warsztaty) jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Prosimy o rezerwację miejsc JURORSKICH (pakiet: spektakl + warsztaty) oraz miejsc DLA OPIEKUNÓW (miejsce na spektaklu; brak wstępu na warsztaty). Dorośli nie mogą brać udziału w tajnych obradach Jury.

Rezerwacji miejsc na Dzień Otwarty dokonacie Państwo mailowo: rezerwacja@laznianowa.pl.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

2020-02-05

Pod adresem marzeń | Mała Boska Komedia: dzień otwarty

Data publikacji
05 lutego 2020

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Pod adresem marzeń | Mała Boska Komedia: dzień otwarty

Następna Poprzednia
25.03.2020, godz. 20:00: Konformista 2029 // online
Boska Komedia | spektakle Teatru Łaźnia Nowa