Zamów Newsletter

Wysłano
X

W Łaźni zaczynamy czuć wiosnę! A to wszystko przez nasz marcowo-kwietniowy repertuar, w którym znalazły się aż dwie łaźniowe premiery i kilka gościnnych pokazów znakomitych spektakli! Pierwszym nowym spektaklem, który u nas zobaczycie, będzie "Fuck... Sceny Buntu" Marcina Libera. Projekt zainaugurowaliśmy otwartą próbą pod koniec stycznia, a premiera odbędzie się 25 marca. Druga nowość w naszym repertuarze to instalacja performatywna zwyciężczyni konkursu Paradiso na Boskiej Komedii - Magdy Szpecht. Jej "Ostatnie zwierzęta" od 28 kwietnia na łaźniowych deskach.

12-13 kwietnia w Łaźni gościnne pokazy głośnego spektaklu Iwana Wyrypajewa, znanego krakowskiej publiczności m.in z "Nieznośnie długich objęć" - premiery 8. edycji festiwalu Boska Komedia. "Słoneczna linia", spektakl dotykający tematu budowania relacji międzyludzkich, porozumienia i kontaktu z druga osobą, to w mistrzowski sposób napisana komedia. W dodatku w znakomitej obsadzie, bowiem na scenie zobaczymy Karolinę Gruszkę i Borysa Szyca. To JEDYNE W KRAKOWIE pokazy!

Gościnnie zobaczycie u nas także "Pospolite żywoty martwych Polaków" Marcina Wierzchowskiego, które zainaugurują cykl NOWA FALA, podczas którego będziemy prezentować spektakle młodych i obiecujących twórców. "Pospolite żywoty..." to dyplom studentów Wydziału Lalkarskiego białostockiej filii Akademii Teatralnej, powstały w oparciu o głośną książkę Marcina Kąckiego "Biała siła, czarna pamięć". W Łaźni już 10-12 marca!

Poza tym długo nieobecny w repertuarze, głośny "Koncert życzeń" z Danuta Stenką, "Pelcia" Joanny Szczepkowskiej i poruszający "Wieloryb The Globe".

Ponadto kolejna edycja warsztatów dla dzieci, tym razem entomologicznych. Zapisy juz ruszyły!

DO ZOBACZENIA!

 

2017-02-20

Wiosna premier w Łaźni

Data publikacji
20 lutego 2017

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Wiosna premier w Łaźni

Następna Poprzednia
Spektakle Łaźni z wieloma nominacjami do Ludwików!
Burza (wokół) mózgu - SPOTKANIE