Zamów Newsletter

Wysłano
X

Łaźnio – aktywni

Lokalna szkoła liderów

 

Masz pasję, energię, chęć działania? Leży Ci na sercu dobro lokalnej społeczności? Posiadasz zacięcie aktywistyczne i jesteś liderem w swojej społeczności? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że to właśnie Ty możesz zostać łaźnio-aktywny!

 

Zapraszamy Cię do bezpłatnego udziału w projekcie, który ma na celu przygotowanie grupy lokalnych liderów i liderek do realizacji własnych przedsięwzięć artystycznych i społecznych na terenie Nowej Huty.

 

Wykorzystaj swoją szansę na współpracę z prężnie działającym krakowskim teatrem i grupą innych inspirujących ludzi!

 

W ramach projektu będziesz miał/a możliwość uczestniczenia w cyklu warsztatowym, w trakcie którego zdobędziesz i poszerzysz umiejętności z zakresu komunikacji, pracy w zespole, zarządzania zespołem i projektami oraz pozyskiwania funduszy na własne przedsięwzięcia.

 

Oferujemy Ci też sesje coachingowe, w ramach których wzmocnisz swój potencjał, umiejętność osiągania własnych celów i pewność siebie.

 

A na koniec praktyka - pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł na lokalne przedsięwzięcie!

 

Choć działamy lokalnie, myślimy globalnie, dlatego współpracujemy z Siecią Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Teatrem Łaźnia Nowa – organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

 

Jeśli chcesz być częścią lokalnej historii – zgłoś się!

Zgłoszenia przyjmowaliśmy do 20 czerwca, ale jeśli dopiero teraz natknąłeś/aś się na informację o projekcie, wciąż możesz się do nas odezwać! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1EF1f4-VIhgCGvWF8AqvNNtP9gjx-5MKudnLG8bE7JM4/viewform

 

Przewidywany kalendarz projektu:

 

I weekend warsztatowy: 5-6 września

II weekend warsztatowy: 12-13 września

III weekend warsztatowy: 19-20 września

IV weekend warsztatowy: 26-27 września

V weekend warsztatowy: 10-11 października

Realizacja własnych przedsięwzięć lokalnych: wrzesień-listopad 2015 (przedsięwzięcia trwają jednocześnie ze spotkaniami warsztatowymi)

Festiwal finałowy: koniec listopada

 

Warsztaty poprowadzi Agata Otrębska - trenerka, coacherka i menedżerka projektów z 13-letnim doświadczeniem. Zarządzała projektami szkoleniowymi, badawczymi i edukacyjnymi, m.in. na zlecenie Komisji Europejskiej, Banku Światowego, United Way International, instytucji rządowych i samorządowych. Jest coacherką METRUM, ukończyła kurs coachingu akredytowany przez International Coach Federation. Jako trenerka i coacherka pracuje w środowisku biznesu i trzeciego sektora. Zaangażowana w działalność społeczną – realizuje programy szkoleniowo-rozwojowe dla młodych liderów i liderek i nie tylko. Dyrektorka dwóch edycji Festiwalu Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron w Katowicach. Absolwentka Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz International Vistior Leadership Program (program Departamentu Stanu USA). Otrzymała dyplom Ministerstwa Kultury za całokształt działalności.

 

 

 

2015-06-01

Łaźnio-aktywni: zostań liderem!

Data publikacji
01 czerwca 2015

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Łaźnio-aktywni: zostań liderem!

Następna Poprzednia
Czytanie sztuki "Miejsce" A. Grabowskiego
Wejściówki na spektakle w ramach Nocy Teatrów