Zamów Newsletter

Wysłano
X

Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich

Pierwszy weekend wiosny świadczy tylko o jednym – wielkimi krokami zbliża się Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich. To znak, że Małopolska myśli o kulturze, ale też o każdym mieszkańcu. Łaźnia Nowa także nie zapomina o swoich widzach!

W ramach Festiwalu coś dla siebie znajdą tu mali, nieco więksi i całkiem duzi amatorzy wydarzeń kulturalnych. Kilkanaście małopolskich miast wytoczyło ciężkie działa przeciwko zimowej nudzie i monotonii.

 

Udział w Festiwalu Wstęp Wolny Funduszy Europejskich

 

Aż 35 instytucji z 14 małopolskich miast i miejscowości otwiera swoje wnętrza dla mieszkańców regionu w dniach 20-22 marca br. To wielkie święto kultury, co potwierdza kolejna, bo już trzecia edycja Festiwalu.

 

Za darmo dla Małopolan

 

Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Szymbark, Chrzanów, Inwałd, Wadowice, Dąbrowa Tarnowska, Zubrzyca Górna i Zakopane. W tych miejscowościach z bezpłatną ofertą na mieszkańców czekają m.in. muzea, teatry, opera, filharmonia, centra kultury, biblioteki, kopalnie soli, Park Miniatur, Centrum Kongresowe i wiele innych instytucji.

 

Propozycje spędzania wolnego czasu w pierwszy wiosenny weekend można sprawdzić na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl

 

Znajdziesz tam listę obiektów, które biorą udział w Festiwalu. Przeczytasz o atrakcjach, jakie dla Ciebie przygotowali. Weźmiesz udział w konkursie z kulturalnymi nagrodami.

 

Atrakcyjna oferta dla wszystkich

 

Zwiedzanie muzeów i teatrów z przewodnikiem, zajęcia kreatywne i edukacyjne, twórcze warsztaty, wernisaże wystaw, lekcje muzealne, a do wygrania mnóstwo biletów na wydarzenia kulturalne – z tych i wielu innych atrakcji będzie można skorzystać podczas Festiwalu Wstęp Wolny.

 

Uwaga: konkurs!

 

Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytania, które znajdują się na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl, w zakładce „Konkurs” i wysłać je poprzez formularz elektroniczny. Na stronie www dostępne są także zasady i regulamin udziału w zabawie.

Cała oferta w dniach 20-22 marca jest całkowicie darmowa! Jednak w niektórych wydarzeniach będzie można wziąć udział tylko po uprzedniej rejestracji.

 

Łaźnia Nowa zaprasza!

 

Łaźnia Nowa w ramach Festiwalu zaprasza do bezpłatnego zwiedzania siedziby Teatru. Odbędzie się ono 21 marca o godz. 12:00, 14:00 i 16:00. Na każdą godzinę przyjmujemy zapisy do 20 osób. Rezerwacja pod adresem mailowym bilety@laznianowa.pl lub telefoniczna: 12 680 23 41.

 

Projekt współfinansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

2015-03-21

Zwiedzanie Łaźni w ramach Festiwalu Wstęp Wolny

Data publikacji
21 marca 2015

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Zwiedzanie Łaźni w ramach Festiwalu Wstęp Wolny

Następna Poprzednia
Zima emigruje! Teatralny początek wiosny
Koncert Clarka w ramach Before Tauron Nowa Muzyka 2015