Zamów Newsletter

Wysłano
X

Jesień w pełni, ale my robimy wszystko, aby nie dać się sezonowej depresji. Dlatego w listopadzie stawiamy na dużą dawkę humoru i dobrej energii... Choć nie bez listopadowej nuty refleksji.

 

Listopad zaczniemy projektem Małgorzaty Szydłowskiej "Kieślowski Unlimited" - każdy z widzów będzie mógł stać się częścią interaktywnej instalacji inspirowanej filmem "Gadające głowy" Krzysztofa Kieślowskiego. Jeśli i Wy chcecie wziąć udział w projekcie, przyjdźcie do Łaźni od 10 listopada w godzinach pracy teatru.  

 

11 i 12 listopada wraca do Łaźni Teatr Montownia, który rozśmieszy i oczaruje nas ponownie znakomitą adaptacją „Trzech Muszkieterów”. Bilety na spektakle tej czwórki znikają w tempie ekspresowym, dlatego nie m,a się nad czym zastanawiać – to przedstawienie po prostu trzeba zobaczyć!

 

12 i 13 listopada nowość w repertuarze – zaprzyjaźniony z Łaźnią Tomasz Schimscheiner wkracza ze swoim nowym projektem - „Schimmy Show”. Będzie ostro, trochę krytycznie, ale też zabawnie i w luźnej atmosferze. No i przede wszystkim pikantnie! Spektakl tylko dla widzów dorosłych!

 

Natomiast jeśli preferujecie imprezy rodzinne i przedstawienia na których i Wy i Wasze dzieci będziecie się bawić równie dobrze, nie możecie odpuścić wizyty u nas 18-20 listopada. Właśnie wtedy pokażemy spektakl Magdy Miklasz „Baśnie z 1001 bloku”, który podczas wakacyjnego Nowego Bulwar[t]u Sztuki podbił serca widzów w każdym wieku. Przy okazji premierowego weekendu czekają też na Was spotkanie z twórcami spektaklu, mieszkańcami bloku nr 19, czyli głównego bohatera przedstawienia oraz architektem, Michałem Wiśniewskim, a także specjalne warsztaty z projektowania przestrzeni i animacji lalek. Spędźcie prawdziwie zwariowany weekend!

 

Pod koniec miesiąca zrobi się trochę bardziej refleksyjnie. 24 listopada aż dwa razy pokażemy „Przypadek według Krzysztofa Kieślowskiego” w reż. Bartosza Szydłowskiego. Kolejna z serii filmowych inspiracji w Łaźni to jedno z tych przedstawień, po których codzienność zaczyna na powrót zadziwiać wielością możliwości i prawdopodobieństw.

 

Listopadowy repertuar zamyka gościnny spektakl Teatru im. H. Modrzejewskiej w Legnicy oraz Macedońskiego Teatru Narodowego w Skopje - „Przerwana Odyseja” w reż. Jacka Głomba, inspirowany prawdziwą, ale zapomnianą historią „dziecięcego exodusu”, który był efektem krwawej greckiej wojny domowej, jaka w latach 1946-49 toczyła się pomiędzy popierającą króla i monarchię prawicą, a komunistyczną Demokratyczną Armią Grecji. Spektakl pokażemy 27 listopada.

 

Do zobaczenia w Łaźni!

2016-10-17

Energetyczny listopad w Łaźni!

Data publikacji
17 października 2016

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Energetyczny listopad w Łaźni!

Następna Poprzednia
Konkurs na projekt inspiriowany biografią Simony Kossak
W październiku chodźcie do teatru i zobaczcie więcej niż spektakl...