Zamów Newsletter

Wysłano
X

Kolejny tydzień czerwca to kolejny tydzień z Bulwar[t]em Sztuki! Po znakomitym odbiorze, jakim cieszył się start naszego wakacyjnego projektu, nie zwalniamy tempa i zapraszamy do dalszej wspólnej zabawy!

 

Zaczynamy już w poniedziałek o 17.00 eko-warsztatami dla dzieci, podczas których wejdziemy do tajemniczego ogrodu – dowiemy się w jaki sposób można założyć własny ogródek i wykorzystać rośliny – na przykład do przygotowania olejków eterycznych. Godzinę później wspólnie pospacerujemy podczas otwartych zajęć z nordic walkingu, które poprowadzi Natalia Jękot – fizjoterapeutka i dyplomowana instruktorkę nordic walking.

 

We wtorek o 15.00 pierwsze warsztaty z cyklu „I Ty możesz zostać fotografem Nowej Huty” prowadzone przez Jerzego Karnasiewicza AFIAP. Warsztatom towarzyszy konkurs fotograficzny – nie tylko dla ich uczestników! Sprawdźcie jego zasady TUTAJ.

 

Czwartek poświęcamy cyklowi Kreatywnych Rozmów Angażujących Nowohucian. Startujemy o 18.00 - tym razem spotkamy się z Anną Hojwą – zakręconą na punkcie rowerów. Porozmawiamy o nowohuckich miejscach, do których warto się wybrać na dwóch kółkach.

 

Na zakończenie tygodnia pracy w piątek, jak zwykle od 18.00, bawimy się na potańcówce pokoleniowej.

Sobota i niedziela jak zwykle obfitują w atrakcje! Pora bowiem na kolejną odsłonę Sceny Nocy Letniej. 18 czerwca w jej ramach wystąpi Tomasz Schimscheiner w autorskim projekcie składającym się z monologów swoich najsłynniejszych ról. Nie może Was zabraknąć! Zbiórka w sobotę o 20.00 nad Zalewem.

 

Niedzielę rozpoczniemy natomiast z samego rana, bo już o 9.00 zajęciami jogi. O 11.00 kolejne czytanie na śniadanie dla dzieci, o 15.00 kolejne spotkanie z klasyką na żywo. W najbliższa niedzielę wystąpi Agnieszka Kaczmarek-Bialic, która zachwyci nas dźwiękami harfy. Koniec tygodnia to pierwszy pokaz kina w plenerze. O 21.00 rozsiądziemy się na leżakach oglądając „Wspaniałą” w reż. Regisa Roinsarda. Ufff, będzie gorąco!

2016-06-13

Drugi tydzień z Bulwar[t]em!

Data publikacji
13 czerwca 2016

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Drugi tydzień z Bulwar[t]em!

Następna Poprzednia
Kolejny tydzień na Bulwar[t]cie i... wianki!
Doskonałe przyjęcie "Koncertu życzeń" we Wiedniu!