W ramach corocznej akcji "Dotknij Teatru", zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, w którym na wzór współczesnych gier miejskich czy escape roomów, uczestnicy będą mogli w niekonwencjonalny sposób poznać historię teatru oraz łaźniowe spektakle, te archiwalne, i te grane obecnie. Pokażemy również, jakie zmiany wniosła modernizacja Teatru, przeprowadzona na przełomie roku w ramach dofinansowania otrzymanego z Funduszy Norweskich i funduszy EOG.

Widzowie/uczestnicy otrzymają instrukcję, która będzie prowadziła ich przez kolejne miejsca w teatralnej przestrzeni, w których będą musieli rozwiązywać zagadki. Każdorazowo będą one powiązane z historią Łaźni, pokazując jednocześnie drogę, jaką przeszedł teatr od pierwszych projektów sprzed dekady do obecnych działań i spektakli. Wykorzystamy foyer, sale, piwnice i pomieszczenia, które na co dzień nie są odwiedzane przez widza, a które będzie on mógł poznać oraz zaznajomić się z ich charakterem i historią podczas kolejnych „stacji” podróży.

 

Wybierz się w tę podróż razem z nami!

Startujemy 31-ego marca!

Ze względu na charakter wydarzenia, będziemy się dzielić na grupy 2-4 osobowe (jeśli przyjdziesz sam/a, nic nie szkodzi – na pewno znajdziemy Ci partnera teatralnej podróży :). Pierwsza grupa wyruszy o godz.18.00. Prosimy o wcześniejsze zapisy (do 24 marca) pod adresem promocja@laznianowa.pl Ilość miejsc ograniczona!

 

---
Fundusze EOG i fundusze norweskie są formą bezzwrotnego dofinansowania przyznawaną przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein Polsce i 14 państwom członkowskim Unii Europejskiej. Głównymi ich celami są: przyczynianie się do zmniejszania różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmacnianie stosunków dwustronnych. W ramach obu funduszy Łaźnia Nowa korzysta z grantu w wysokości 4 490 000,00 zł.


2016-03-16

Pierwsza gra teatralna w konwencji escape room!

Data publikacji
16 marca 2016

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków

 

Bilety tel.: 12 680 23 41

bilety@laznianowa.pl

 

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20

biuro@laznianowa.pl      

 

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków

 

Bilety tel.: 12 680 23 41

bilety@laznianowa.pl

 

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20

biuro@laznianowa.pl      

 

BIP

Pierwsza gra teatralna w konwencji escape room!

Następna Poprzednia
Werdykt Jury Konkursu na projekt o Simonie Kossak
Nowa widownia dla łaźniowej widowni!