Zamów Newsletter

Wysłano
X

Po doskonałym przyjęciu wrześniowych pokazów "Architektów. Spektaklu, którego nie będzie", postanowiliśmy, że przedstawienie zagości ponownie w naszym repertuarze!

"Architektów" będziecie mogli zobaczyć już 18-20 października w Łaźni. Bilety już w sprzedaży!

„Architekci. Spektakl, którego nie będzie” to zapis prób, ćwiczeń aktorskich i samej organizacji przedsięwzięcia, jakim jest przedstawienie teatralne. Rozpoczęty we współpracy z Michałem Salwińskim projekt, pomyślany został jako próba odpowiedzenia na pytania, jakie są nasze relacje z przedmiotami codziennego użytku, w jaki sposób je kształtujemy i jak oddziałują na nasze życie oraz myślenie o świecie.

Zakończona samodzielnie przez aktorów praca, porusza jeszcze jedną, zgoła odmienną kwestię - kondycji i podmiotowości aktora w procesie tworzenia. Na ile jest on autorem, a na ile odtwórcą? I jak rola ta ewoluuje wraz z ewolucją spektaklu?

 

-----

UWAGA! ZBIERAMY NIEPOTRZEBNE RZECZY!


Przeglądnijcie swoje szafy, pawlacze i piwnice – ile tam jest niepotrzebnych rzeczy, które czekają na swój dzień! Delfin znad morza, makatka z gór a może solniczka z Wieliczki?
Przynieście do nas niepotrzebne pamiątki, drobne meble, sprzęt kuchenny, lampy, sprzęt komputerowy, stare radia, zabawki, ubrania, garnki, rośliny, torebki, książki, obrazki, figurki, rowery, wazony, krzesła, sanki, dzbanki, talerze, kubeczki - czyli wszystko, co kurzy się domu.
Otrzymane od Was przedmioty dostaną drugie życie – przekażemy je widzom podczas spektaklu „Architekci. Spektakl, którego nie będzie” Teatrze Łaźnia Nowa!
Prosimy o przynoszenie przedmiotów do działu promocji Teatru Łaźnia Nowa (os. Szkolne 25, pokój nr 10) w godzinach 8:00 do 16:00 lub do kasy teatru (środa – piątek godzina 12:00 – 19:00). Możemy też odebrać przedmioty pod wskazanym adresem – w takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziękujemy!
tel. kontaktowy: 12 680 23 40

 

 

2016-09-14

"Architekci" znów zbierają przedmioty!

Data publikacji
14 września 2016

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

"Architekci" znów zbierają przedmioty!

Następna Poprzednia
Doskonałe przyjęcie "Koncertu życzeń" w Mariborze!
Teho Teardo & Blixa Bargeld