Zamów Newsletter

Wysłano
X

Odezwa

do Dzieci, Młodzieży, Rodziców i Nauczycieli w sprawie naboru do Jury Małej Boskiej Komedii 2019

Masz od 8 do 16 lat?

Chcesz zostać Jurorem festiwalu Mała Boska Komedia i zobaczyć najlepsze przedstawienia z całej Polski, stworzone z myślą o Tobie?

Tym razem możesz być nie tylko teatralnym widzem. Tym razem Twój głos będzie się liczył – zostaniesz sędzią wyjątkowych teatralnych bitew. Weźmiesz udział w pokazach dwóch, czterech, sześciu lub ośmiu spektakli i zagłosujesz, które z przedstawień podobało Ci się bardziej. To będzie ważna decyzja! Tylko jeden z dwóch spektakli biorących udział w każdej teatralnej bitwie przejdzie do finału festiwalu. Zadecyduje o tym Twój głos.

Poza spektaklami przygotowaliśmy dla Was spotkanie integracyjne, warsztaty, pamiątkowe gadżety, zaświadczenie o uczestnictwie w pracach Jury, a w razie potrzeby zwolnienie z lekcji.

Jeśli chcesz zostać Jurorem festiwalu Mała Boska Komedia, skontaktuj się z nami. Powiedz o tym rodzicom, opiekunom lub nauczycielom i poproś, żeby wpisali Cię na listę Jurorów naszego festiwalu.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Drodzy Nauczyciele!

Wasi podopieczni mają niepowtarzalną szansę zostać Jurorami festiwalu teatralnego Mała Boska Komedia! Dajemy im gwarancję dobrej zabawy na pokazach wartościowych, mądrych spektakli dla dzieci i młodzieży. Ale zapewniamy coś jeszcze – prawdziwe doświadczenie demokracji, otwartej dyskusji, wymiany argumentów. Oferujemy Waszym dzieciom zbiorowe przeżycie, okazję do wypowiedzenia swoich opinii i poczucie odpowiedzialności za własny głos, który będzie miał realny wpływ na przebieg festiwalu.

OBOWIĄZKI JURORA

Każdy z członków Jury zadeklaruje obecność na dwóch, czterech, sześciu lub ośmiu spektaklach, zgrupowanych w poszczególne teatralne bitwy. Następnie, w drodze głosowania, zakwalifikuje najlepsze tytuły do finału. Aby zgłosić chętnych, wystarczy napisać na adres mala@boskakomedia.pl lub zadzwonić pod numer 728 402 155.

 

Wstęp na wydarzenia

Jurorzy: bezpłatne zaproszenia jurorskie

Widzowie: dzieci i młodzież – 20 zł, dorośli – 40 zł

Szkoły mogą zgłaszać grupy uczniów do członkostwa w Jury lub rezerwować miejsca na widowni. Jest możliwość uzyskania dodatkowych zniżek dla grup. Szczegóły w kasie teatru, tel. 12 680 23 41

www.laznianowa.pl/tickets

 

***

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury

2019-04-09

Mała Boska Komedia #3 - Zostań Jurorem

Data publikacji
09 kwietnia 2019

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Mała Boska Komedia #3 - Zostań Jurorem

Następna Poprzednia
Żegnamy Rafała Urbackiego
GENERATOR NOWA HUTA