Zamów Newsletter

Wysłano
X

Podczas kolejnego tygodnia Bulwar(t)u kontynuujemy naukę własnoręcznego wykonywania przedmiotów - tym razem makatek i ceramiki. Śmiejemy się do łez podczas Sceny Nocy Letniej i wracamy do filmowych hitów. Jak zwykle mamy też coś dla dzieciaków oraz fanów muzyki, sportu i… jedzenia!

Teatr, kino, muzyka

W tym tygodniu w ramach Sceny Nocy Letniej bezsprzeczny hit - „Quo Vadis” w interpretacji aktorów Teatru Montownia. Jeden z ulubionych spektakli łaźniowej publiczności zobaczymy w sobotę o 20.30. Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z aktorami.

Podczas czwartkowego cyklu filmowego Łukasza Maciejewskiego nie tylko zobaczymy głośny film Agnieszki Smoczyńskiej - „Córki dancingu”, ale też spotkamy się z aktorką, grająca w filmie jedną z głównych ról (Syrena Srebrna) - Martą Mazurek. Start jak zwykle o 20.00. Kolejnym tytułem będzie „Honorowy obywatel”, na który zapraszamy w niedzielę o 21.00.

Muzyczny cykl Klasyka na Żywo będzie tym razem specjalny. Wspólny występ Andrzeja Bonarka i Mariusza Kolucha to bowiem realizacja ich zawodowych marzeń. Jak będą brzmiały „Pieśni świata” w ich wykonaniu? O tym przekonamy się w niedzielę o 17.00.
A dla lubujących się w bardziej tanecznych rytmach, mamy oczywiście piątkową potańcówkę. Tym razem rozkręcaną przez DJa Kfjatka od 20.30.
Natomiast wszystkich czekających na możliwość wyżycia się za mikrofonem zapewne ucieszy fakt, że nie rezygnujemy z sąsiedzkiego śpiewania nad Zalewem. Wtorek, 19.00 pozostaje bez zmian.

Róbmy swoje… makatki i ceramikę - warsztaty dla dorosłych

Jak co czwartek spotkamy się o 18.00 na warsztatach dla dorosłych. Tym razem stworzymy podczas nich własne makatki. Kolejne wytwory rąk własnych powstaną w sobotę o 12.00 podczas kolejnej edycji warsztatów ceramicznych z Alicją Patanowską.

Bulwar(t) dzieci

Podczas wydarzeń dla dzieci ponownie przenosimy się w fascynujący świat roślin i zwierząt. Wtorkowe warsztaty będą nauką tworzenia własnego… papieru. Nauczymy się czerpać papier z
kwiatów, które można znaleźć na nowohuckich łąkach. Start: 12.00. W południe spotykamy się także w niedzielę. Tym razem Tomasz Schimscheiner przeczyta „Sceny z życia prywatnego i publicznego zwierząt”.

Sport i… jedzenie

Na fanów sportu jak zwykle czekają cykle: siłownia dla seniorów (poniedziałki, 18.00), tai chi (środy, 18.00) oraz joga (niedziele, 9.00).

Przez wszystkie niedziele lipca zapraszamy także na pyszności serwowane podczas Pikników Krakowskich między 10.00 a 16.00.


———-
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Przypominamy natomiast o konieczności rezerwacji miejsc na warsztaty: bulwarowa@laznianowa.pl
Pełen program tegorocznego Bulwar(t)u Sztuki można znaleźć na www.laznianowa.pl

2017-07-17

6 tydzień Bulwar(t)u - Róbmy swoje!

Data publikacji
17 lipca 2017

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

6 tydzień Bulwar(t)u - Róbmy swoje!

Następna Poprzednia
Magiczny świat nowohuckich baśni, pejzaże i marzenia - 7 tydzień Bulwar(t)u Sztuki
Gdzie odbywają się wydarzenia Bulwar[t]u, gdy pada deszcz?