Zamów Newsletter

Wysłano
X

Dziesiąty tydzień na Bulwar[t]cie to naprawdę strzał w dziesiątkę :) Wystarczy rzucić okiem na program, który dla Was przygotowaliśmy.


Zaczniemy w poniedziałek warsztatami dla dzieci „Drugie życie rzeczy”, które wprowadzą dzieciaki w świat recyclingowego designu. Startujemy o 12.00! To jednak nie koniec: na początek tygodnia przedstawimy Wam autorską formę aktywności Natalii Jękot – BodyCore. Jeśli w swoim programie treningowym przyświeca wam cel zwiększenia siły, rozluźnienia ciała i doskonałej sylwetki, pojawcie się nad Zalewem o 18.00. Wtorek nie byłby wtorkiem bez warsztatów z szycia. Tym razem stawiamy na materiałowe girlandy. Oczywiście nad Zalewem. Oczywiście o 18.00. Czwartek upłynie nam przy jednej z Waszych ulubionych imprez: Grze Plenerowej. Tym razem wymyśliliśmy dla Was nowy program „Podróż za jeden uśmiech, czyli w poszukiwaniu zagubionego wędrowca”. Jeśli uwielbiacie escape roomy, gry zręcznościowe i zabawę z przyjaciółmi w plenerze, zgłoście swój udział pod adresem bulwarowa@laznianowa.pl. Startujemy o 17.00 i o 18:00! Jeśli zapiszecie się na czwartkową grę i szybko uda Wam się rozwikłać wszystkie zagadki, zdążycie jeszcze wpaść na KRAN, podczas którego poznamy twórców strony www.hiphuta.wordpress.com.
Kolejny piątek to kolejna potańcówka. Tym razem tematem przewodnim jest Latino Style. Pamiętajcie, że hasło dotyczy nie tylko gatunku muzycznego – jest też podpowiedzią wieczornej stylówki! Weekend, jak zwykle, pełen wrażeń. W sobotę o 21.00 zobaczymy odwołany w lipcu film „Jurek”, a w niedzielę po jodze powędrujemy z dzieciakami na Czytanie na Śniadanie, podczas którego Radosław Krzyżowski przybliży im nieznane baśnie Andersena. Niedzielne popołudnie to oczywiście Klasyka na Żywo i dźwięki fortepianu, które wydobędzie młoda i zdolna Wera Krówka. Niedzielny wieczór należy do Joanny Szczepkowskiej, która na Scenie Nocy Letniej pokaże się w najlepszej formie aktorskiej – w monodramie „Goła baba”. Spektakl zaczniemy o 19.00. Na dobranoc, o 21.30 Kino w Plenerze i „Matki” w reż. Joonasa Berghalla.

Do zobaczenia!

2016-08-08

Strzał w dziesiątkę, czyli kolejny, 10. tydzień na Nowym Bulwar[t]cie Sztuki

Data publikacji
08 sierpnia 2016

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP

Strzał w dziesiątkę, czyli kolejny, 10. tydzień na Nowym Bulwar[t]cie Sztuki

Następna Poprzednia
Przedostatni, 11 tydzień na Bulwar[t]cie. Łapcie końcówkę wakacji!
Dołącz do podróży! Gra plenerowa wokół Zalewu Nowohuckiego