Tagi
#koncert  (96)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Maria Peszek - Koncert

Premiera: 27.10.2016 20:00 Czas trwania: minut Cena: 55/60
Produkcja: Klub Studio

”SORRY POLSKO, ALE ZNOWU SIĘ UDAŁO. Karabin był złoty w miesiąc po premierze, a my przemierzyliśmy z koncertami całą Polskę A B C i D, wszędzie spotykając fantastycznych ludzi. Dziękujemy za Waszą energię, obecność, wzruszenia i emocje, których nie da się wyreżyserować ani zaplanować. Wspaniale jest wiedzieć, że moje piosenki są Wam potrzebne. Gramy dalej!!! Do zobaczenia na jesiennych koncertach" - Maria Peszek.

KARABIN wstrzelił się we właściwy moment. Płyta zapowiadana jako jedenaście piosenek na niespokojne czasy okazała się zaskakująco aktualna, trafna i dla wielu osób ważna. Nie jest łatwo mówić prawdę o nas, o tu i teraz, a seria z Karabinu trafiła wyjątkowo celnie, jak zwykle wywołując potężną falę emocji. Po raz kolejny Marii Peszek udało się nagrać płytę niepokojąco aktualną, ważną i jak się okazało potrzebną. I chodź podglądy Marii są wyraźnie czytelne, ona sama podkreśla swoją apolityczność, broniąc prawa do bycia tylko artystą. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Karabin to w pewnym sensie kolejny manifest określonego światopoglądu, wspólnego coraz większej grupie ludzi, a kilkadziesiąt żywiołowo przyjętych, w większości wyprzedanych koncertów jest tego najlepszym dowodem.

NIE BÓJ SIĘ! PRZYJDŹ NA KONCERT!!!

Start: 20.00

Bilety: 55 zł przedsprzedaż do 27.09 / 60 zł od 28.09 

Bilety będą dostępne na stronach Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów (np. sieć sklepów Empik).

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) będą dostępne od połowy września w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

Organizator: Klub Studio

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP