Tagi
#koncert  (96)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Lao Che - Koncert

Premiera: 28.10.2016 19:00 Czas trwania: minut Cena: 50/60
Produkcja: Galicja Productions

Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku.Od tego czasu wydał 6 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu, odkrawanie nowych możliwości brzmieniowych starych analogowych instrumentów. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” czy najnowsza płyta ”Dzieciom”.

Choć tytuł najnowszego wydawnictwa  nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. To płyta dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty "Dzieciom" zajął się Piotr "Emade" Waglewski. 

Wśród nagród i wyróżnienień zespołu są m.in: „Złoty Baczek” 2006, „Mateusz” Trójki  za płytę „Gospel”Nagroda Artystycznej Miasta Torunia im. Ciechowskiego„Gwarancje Kultury” TVP KulturaMuzycy zespołu zostali uhonorowani Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W 2016 roku Lao Che zdobyli Fryderyka w kategorii  „Najlepsza płyta rock, metal, punk”.

 

Otwarcie wejść 17:30 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 50zł w dniu koncertu 60zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro.

Organizator: Galicja Productions

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP