Tagi
#czytanie  (7) #konferencja  (8)

Zamów Newsletter

Wysłano
X
Reżyseria: 
Jarosław Wójtowicz
Autor
Artur Grabowski

Czytanie sztuki "Miejsce"

1 czerwca, w ramach ogólnopolskiego sympozjum "Duchy teatru" dotyczącego rzemiosła teatralnego, odbędzie sie czytanie sztuki "Miejsce" Artura Grabowskiego w reżyserii Jarosława Wójtowicza.

W. jest młodym niespełnionym intelektualistą poszukującym Absolutu w sztuce. M., nieco mniej wrażliwy na artystyczne subtelności, ledwie skończył technikum. Obaj zasilają szeregi teatralnych "technicznych". Pewnego wieczoru W i M znaleźli się na pustej teatralnej scenie. Ich uwagę przykuł jeden z elementów dekoracji - drzwi, zawieszone w pustce. Ten prosty przedmiot niespodziewanie okazuje się być wrotami do nieskończoności, granicą dwóch światów. Magię wieczoru psuje Reżyser, każąc usunąć drzwi ze sceny. W ekipie technicznej dochodzi do buntu, w wyniku którego obaj mężczyźni przejmują kontrolę nad własnym życiem. Pytanie tylko, kim jest Reżyser?

Czytanie sztuki odbędzie się w ramach ogólnopolskiego sympozjum teatralnego "Duchy teatru" organizowanego z okazji obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce.

 

Obsada:
W: Bartłomiej Cabaj (PWST)
M: Krzysztof Głuchowski
Techniczni / statyści: Piotr Tyszczyk, Kazimierz Wiliński

Reżyseria: 
Jarosław Wójtowicz
Autor
Artur Grabowski

Teatr Łaźnia Nowa

Instytucja Kultury Miasta Krakowa
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Bilety tel.: 504 416 796 
bilety@laznianowa.pl

Sekreteriat tel.: 12 425 03 20
biuro@laznianowa.pl  
   

BIP