Tagi
#Nowy Bulwart Sztuki  (59)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Wieczór Impro KRK

Teatralny program Bulwar[t]u zamkniemy jedną z najtrudniejszych dla aktora sztuk - sztuką improwizacji. Grupa Impro KRK opanowała ją do perfekcji. Teatr improwizowany opiera się na spontaniczności, tworzeniu scenariusza na oczach widzów. Inspiracją przedstawień są często sugestie zaczerpnięte od widzów, a scenariusz jako taki nie istnieje. Dzięki temu widz staję się świadkiem niepowtarzalnego wydarzenia. Teatr improwizowany leży u podstawy warsztatu wielu aktorów, będących w światowej czołówce – jest to sztuka wymagająca pełnego skupienia, zaangażowania i zmysłu obserwacji.

Grupa składa się w większości z zawodowych aktorów, na co dzień współpracujących z teatrami repertuarowymi. Część zespołu spotkacie też w sezonie na deskach Łaźni Nowej.

Członkami grupy są: Jacek Englisz, Aleksander Fiałek, Karina Grabowska, Mateusz Janicki, Michał Kitliński, Krzysztof Piątkowski, Wiktor Loga - Skarczewski, Maciej Półtorak, Maciej Sajur, Zuzanna Skolias, Wanda Skorny, Maria Spiss, Olga Szostak, Marta Waldera. Podczas pokazów grupa występuje w różnych składach osobowych.

NA WSZYSTKIE WYDARZENIA W RAMACH BULWAR(T)U SZTUKI WSTĘP WOLNY

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41 BIP