Tagi
#Architekci  (6) #Baśnie z 1001 bloku  (7) #Boska Komedia  (41) #casting  (5) #czytanie  (7) #dyskusja  (3) #dzieci  (43) #Emigranci  (15) #Eva Rysova  (11) #Fakir  (9) #festiwal  (104) #film  (5) #fotorelacja  (31) #Fuck  (7) #FUU  (4) #gala  (1) #Genius Loci  (8) #happening  (3) #instalacja  (4) #Jakub S.  (5) #jubileusz  (8) #Kalkstein  (8) #Kieślowski Unimited  (5) #Klątwa  (20) #Kombinator  (5) #koncert  (95) #Koncert życzeń  (21) #konferencja  (8) #konkurs  (8) #koprodukcja  (8) #Kowboj Parówka  (8) #Krwawe wesele  (7) #Magda Miklasz  (7) #Magda Szpecht  (7) #Marcin Liber  (8) #Mateusz Pakuła  (14) #Michał Borczuch  (11) #Misja  (22) #modernizacja  (24) #modernizacja grudzień  (2) #Modernizacja kwiecień  (2) #modernizacja listopad  (6) #Modernizacja luty  (4) #modernizacja październik  (1) #modernizacja sierpień  (3) #modernizacja styczeń  (5) #modernizacja wrzesień  (3) #monodram  (9) #Montownia  (24) #Mrożek  (8) #nagroda  (31) #Nieznośnie długie objęcia  (8) #Noc Teatrów  (7) #Nowy Bulwart Sztuki  (59) #Paradiso  (8) #Pelcia  (17) #performance  (6) #piknik  (4) #premiera  (36) #program  (29) #projekt  (54) #Przypadek  (16) #Quo vadis  (15) #Recenzje  (4) #repertuar  (17) #Skowyt  (5) #spektakl gościnny  (53) #Spektakle wyjazdowe  (8) #spotkanie  (28) #Strzępka  (19) #Szekspir  (1) #Szydłowska  (25) #Szydłowski  (44) #taniec  (1) #Teatr IMKA  (4) #Teatr Zgromadzenie  (5) #Tochowicz  (2) #Tomasz Schimscheiner  (4) #Trzej Muszkieterowie  (18) #warsztaty  (42) #Wejście Smoka  (12) #werdykt  (3) #wernisaż  (4) #Wielcy inni  (4) #Wieloryb  (14) #Witkacy  (2) #Wszystko o mojej matce  (20) #Wyspiański  (5) #wystawa  (9) #zwiedzanie  (6)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Kontakt

TEATR ŁAŹNIA NOWA

Miejska Instytucja Kultury
tel. 12 425 03 20, fax. 12 425 03 21

adres: os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356900883

Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)

KASA BILETOWA
wtorek: 8:30-15:30
środa: 12.00-19.00
czwartek: 12.00-19.00
piątek: 12.00-19.00
oraz na 2 godz. przed spektaklem

tel. 12 680 23 41, mail: bilety@laznianowa.pl


Dyrekcja
Bartosz Szydłowski - Dyrektor Naczelny i Artystyczny
Małgorzata Szydłowska - Wicedyrektor
 
Kierownik ds. Administracyjnych
Kazimierz Kluska
kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064
 
Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru
Agnieszka Podziewska
apodziewska@laznianowa.pl, tel. 12 425 03 20, 668 379 821

Sekretariat
Barbara Będkowska (urlop)
Katarzyna Kowalska
tel. 12 425 03 20, mail: biuro@laznianowa.pl

Biuro Obsługi Widza
tel. 12 680 23 41, mail: bilety@laznianowa.pl
 
Marta Kępińska
mail: mkepinska@laznianowa.pl, tel. 504 416 796
 
Zofia Łękawska-Orzechowska

Koordynacja Pracy Artystycznej
Dariusz Meclik
mail: koordynacja@laznianowa.pl, 660 465 255
tel. 12 680 64 02

Księgowość
Zofia Hallo - p.o. głównej księgowej
Sylwia Gargas
tel. 12 680 23 42 

Dział komunikacji z widzem
Kontakt dla mediów: pr@laznianowa.pl 
Małgorzata Lech, specjalista ds. literackich, mail: mlech@laznianowa.pl
tel.12 680 23 40
 
Archiwum / Digitalizacja
Kamil Bogusz, mail: kbogusz@laznianowa.pl
Katarzyna Kowalska, mail: kkowalska@laznianowa.pl

Produkcja
Aneta Skrzyszowska, mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02
Jolanta Potocka 

Technika
Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, mail: smatysiak@laznianowa.pl
Piotr Żebrowski
Rafał Szumny
Piotr Tyszczyk
Andrzej Lawdański
Kazimierz Kofin
Kazimierz Wiliński
tel. 12 680 64 02

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41